Chainprox – zarabiaj dochód pasywny dzieląc się łączem internetowym

Chainprox

Czym jest Chainprox

Chainprox to stokenizowana aplikacja do dzielenia się łączem internetowym z innymi użytkownikami i firmami w zamian za kryptowaluty. Jest to rozwiązanie, które pozwala na zagospodarowanie niewykorzystanego potencjału sieci i urządzeń do  niej podłączonych. 

peer

Działanie Chainprox jest dosyć proste. Użytkownicy z całego świata mają uruchomioną aplikację Chainprox na komputerze lub urządzeniu mobilnym i stają się częścią tzw. sharing pool. Po drugiej stronie firmy i inni użytkownicy potrzebujący bezpiecznego połączenia do sieci, geograficznie zlokalizowanego w innych częściach świata konfigurują swoje proxy poprzez panel Chainprox. Z perspektywy zwykłego użytkownika, proxy od Chainprox może posłużyć do odblokowania treści niedostępnych ze względów geograficznych, do publikacji ogólnoświatowych lub do uzyskiwania jak najlepszych cen przy rezerwowaniu hoteli i lotów. Z perspektywy firm, Chainprox jest dobrym narzędziem do weryfikacji. Firmy mogą skorzystać z Chainprox’a do SEO, weryfikacji reklam, price intelligence, data scrapping’u przy wykorzystaniu połączenia rotacyjnego wielu użytkowników, lub ochrony marki.

ROX token AirDrop

Zanim przejdziecie do dalszej części wpisu informującego o Chainprox, musicie wiedzieć, że trwa obecnie AirDrop tokenów ROX. Wystarczy wypełnić kilka prostych zadań, aby otrzymać darmowe tokeny. Ja już skorzystałem, pora na Was.

Mechanizm nagradzania

Chainprox wierzy w przyszłość wymiany wartości peer-to-peer. Z tego powodu użytkownicy z sharing pool’a są nagradzani za połączenie internetowe, którym się dzielą. Przychody generowane są przez firmy i użytkowników, którzy korzystają z rozwiązań proxy Chainprox. Przychód pasywny dla użytkowników dzielących się swoim połączeniem internetowym jest wypłacany natychmiastowo, w ROX Tokenie na ich konta. Użytkownicy mogą również stake’ować ROX by zwiększyć swoje udziały w zyskach.

Obecna faza rozwoju projektu i pre-sale

Projekt jest w zaawansowanym stopniu developmentu – platforma dla użytkowników już działa. Aplikacja pozwalająca na dzielenie się połączeniem internetowym jest już gotowa na komputery (Windows, MacOS, Linux). Kolejne kroki to stworzenie aplikacji mobilnej i wtyczki do przeglądarki, co pozwoli na wykorzystanie w pełni potencjału każdemu użytkownikowi i umożliwi udostępnianie większego przepływu łącza. Aby tego dokonać zespół Chainprox przeprowadza przedsprzedaż Tokenu ROX, by pozyskać środki na dalszy rozwój i liquidity pools, co ułatwi monetyzację nagród wypłacanych za udostępnianie łącza internetowego. Pierwsza runda sprzedaży tokenu rozpoczęła się 25 listopada 2021 na Kanga Exchange.

Dochód pasywny za udostępnianie internetu

Chainprox nie jest jedynym tego typu projektem, ma kilku konkurentów, którzy oferują wypłaty PayPal lub BTC. Dzisiaj tylko je Wam pokażę, w innym wpisie postaram się je omówić szerzej.

Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Sprawdź też poniższe wpisy

Komentarze (1)

Fajna alternatywa. Na pewno warto generować pasywny dochód przez internet. To jest zdecydowanie możliwe.

Skomentuj