Kryptowaluty na YouTube. Które kanały warto odwiedzać?

Kryptowaluty na YouTube

Chyba nie muszę nikogo przekonywać o tym, że YouTube jest kopalnią wiedzy. Wiedzy, do której mamy dostęp za darmo, w każdej chwili i w dowolnym miejscu, gdzie tylko jest dostęp do internetu. Nie inaczej wygląda to w temacie kryptowaluty na YouTube. Chciałbym dzisiaj polecić Wam kilka kanałów, które sam odwiedzam, gdy chcę dowiedzieć się czegoś nowego ze świata kryptowalut, tokenów, portfeli kryptowalut i innych. Skupię się na jednych z bardziej popularnych kanałów i podam ich listę w kolejności od największej ilości subskrypcji na chwilę pisania artykułu. Jeżeli uważacie, że na liście powinny znaleźć się też inne propozycje, zapraszam do podawania ich w komentarzach.

Polskie kanały YouTube o kryptowalutach

Maciej Wieczorek

208 tysięcy subskrypcji. Kanał powstał 7 października 2016 roku i ma łącznie blisko 20 milionów wyświetleń filmów. Znajdziecie tam filmy nie tylko o kryptowalutach, ale też ciekawe wywiady, porady w kwestii prowadzenia biznesu itp.

Miejsce rozwoju ludzi przedsiębiorczych, którzy szukają swojej drogi do sukcesu.

Phil Konieczny

153 tysiące subskrypcji. Kanał powstał 14 lipca 2017 roku i ma łącznie prawie 12 milionów wyświetleń filmów. Phil Konieczny zajmuje się analizą rynku kryptowalut, recenzuje kryptowaluty i omawia aktualności z branży. Kanał ma też dział z filmami po angielsku.

Cryptocurrency and politics, kryptowaluty i polityka.

Piotr Ostapowicz

68 tysięcy subskrypcji. Kanał powstał 21 września 2017 roku i ma łącznie prawie 4,5 milionów wyświetleń filmów. Kanał Piotra Ostapowicza traktuje i kryptowalutach, biznesie i inwestycjach.

Pieniądze, Inwestycje, Biznes i Kryptowaluty

Jak mieć więcej pieniędzy?
Jak zacząć inwestować w kryptowaluty?
Jak inwestować nawet małe kwoty?
Jak myśleć o pieniądzach i nimi zarządzać?
Jak być lepszym w tym co robisz?

O tym właśnie rozmawiamy na tym kanale. Tylko praktyczne wskazówki!

W 2014 zostałem zwolniony z etatu gdzie przepracowałem 8 lat. Od tego czasu postanowiłem, że nigdy na etat nie wrócę. Od 2014 prowadzę swój własny biznes oraz zacząłem swoją przygodę z inwestycjami. W 2015 były to fundusze i złoto, w 2017 roku pojawiły się w moim portfelu kryptowaluty.

Od 2017 dzielę się tutaj swoim doświadczeniem i wnioskami z prowadzenia biznesu i inwestowania, które mam nadzieje pomogą także i Tobie w podejmowaniu lepszych decyzji na rynku, zwiększaniu zysków i minimalizowaniu ryzyka.

Krypto Raport

34,7 tysięcy subskrypcji. Kanał powstał 20 czerwca 2017 roku i ma łącznie ponad 2,7 miliona wyświetleń filmów. Autorami treści są Patryk Kempiński i Janusz Zieliński.

Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Rozwijamy ten kanał, ponieważ szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów.📈 Co tydzień w czwartek o 20:00 organizujemy live 📹 Wpadnij abyśmy mogli razem porozmawiać o najnowszych i najciekawszych wiadomościach ze świata kryptowalut 👍

Mike Satoshi

30 tysięcy subskrypcji. Kanał powstał 4 grudnia 2017 roku i ma łącznie ponad 3,1 miliona wyświetleń filmów.


Najbardziej kompletny kanał poświęcony tematyce kryptowalut i tematom pokrewnym. Dzielę się z wami swoją wiedzą, nowymi informacjami i wszystkim co może się przydać, aby zarobić lub uchronić się przez jego stratą. Serie na kanale: – Krypto-Newsy i NewsFlash – wiadomości i informacje – Status Report – podsumowanie miesiąca na kanale – Scam-Alert – ostrzeżenia przez oszustwami – Szpilki na Bitcoinie – wywiady z paniami – Kryptowalutowa Niedziela z Majkiem – na żywo w każdą niedzielę – Mike’s Workshop – testy sprzętu i programów – Mike’s Lab – analizy projektów – Prawo Kryptowalut

Instytut Kryptografii

23,7 tysiąca subskrypcji. Ponad 1,3 miliona wyświetleń filmów. Instytut Kryptografii tworzą Daniel Jankowski i Piotr Michalak, a trenerami są: Radek Rygielski, Phil Konieczny, Krzysztof Surgut, Kamil Gancarz i Marek Śledziński.

Encyklopedia Kryptowalut

21,1 tysiąca subskrypcji. Kanał powstał 25 sierpnia 2017 roku i ma łącznie ponad 1,5 miliona wyświetleń filmów.

Jestem pasjonatem kryptowalut i technologii blockchain. Znajdziesz u mnie recenzję wielu kryptowalut oraz dowiesz się jak rozpocząć swoją przygodę w handlu kryptowalutami! Oprócz tego dostaniesz również cotygodniową dawkę informacji ze świata krypto!

Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj kanał lub kanały, który Was zainteresuje i wniesie coś nowego do Waszej wiedzy o kryptowalutach i technologii blockchain. Jeżeli chcielibyście podzielić się swoim znaleziskiem, zapraszam do komentowania wpisu Kryptowaluty na YouTube.

Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Sprawdź też poniższe wpisy

Skomentuj