Sprawdź Airdrop & Referral SwissBorg. Do zgarnięcia ok. 750 zł

Airdrop & Referral SwissBorg

Airdrop to działanie marketingowe jakiejś firmy kryptowalutowej lub wchodzącej w kryptowaluty, polegające na dystrybucji danej kryptowaluty wśród uczestników projektu lub osób nim zainteresowanych. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić taki właśnie airdrop, w którym będziecie mogli zgarnąć 250 tokenów CHBS.

Airdrop SwissBorg

Wzięcie udziału w airdropie SwissBorg nie jest zbytnio wymagające, postaram się przedstawić ten proces w kilku prostych krokach.

Łączna wartość w puli wynosi 500 000 USD. Otrzymujesz 3000 punktów za każde polecenie i kolejne punkty za wykonywanie określonych działań na koncie.

SwissBorg Referral – jak dostać darmowe kryptowaluty

✔️ Pobierz dedykowaną aplikację SwissBorg – www.swissborg.com/community-app-referral

✔️ Zarejestruj się (konto jest darmowe). Podaj kod QFLX7DQ, a na konto otrzymasz od razu 3000 punktów.

✔️ Zacznij grać i przewidywać cenę Bitcoina, aby zwiększać swoją szansę na otrzymanie części puli 500 000 USD.

✔️ Możesz odblokować kolejne osiągnięcia i zdobywać kolejne odznaki i punkty. Za każdy osiągnięty poziom dostaniesz darmowe tokeny CHSB.

✔️ W aplikacji możesz odnaleźć swój kod polecający. Dzięki niemu Twój polecony i Ty otrzymacie aż po 3000 punktów.

✔️ Pamiętaj: im więcej masz punktów za polecenia i grę, tym większe są Twoje szanse na zdobycie większej ilości tokenów na zakończenie airdropa.

Gdy przewidujesz cenę BTC podczas gry, zdobywasz punkty. Nie są to tokeny, ale te działania podnoszą Twoją rangę w klasyfikacji.

Przypomnę kod, który musisz podać, aby otrzymać 3000 punktów:

QFLX7DQ

Airdrop kończy się 10-go maja, macie więc jeszcze sporo czasu na zdobywanie punktów. Do dzieła!

Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Skomentuj