Konferencja Polkadot Decoded 2021 – podsumowanie

Polkadot Decoded

W dniach 19-20.05.2021 roku odbyła się konferencja Polkadot Decoded. Blockchain Polkadot zapewne znacie, jeżeli nie, odsyłam na polkadot.network. Krótko mówiąc: ekosystem Polkadot ma być najbardziej niezawodną platformą zapewniającą bezpieczeństwo, skalowalność i innowacje.

Polkadot Decoded – co to jest?

Polkadot Decoded jest wirtualną konferencją dla społeczności Polkadot, podczas której prezentowane są wykłady i warsztaty na temat wszystkich zagadnień związanych z blockchain Polkadot. Konferencja ta dała się poznać jako jedno z największych wydarzeń blockchainowych w 2020 roku. W maju 2021 roku odbyła się druga edycja Polkadot Decoded, tym razem była jeszcze większa, gromadząc ponad 12000 uczestników na żywo.

Program konferencji

Podczas tegorocznej konferencji zaproszono uczestników do składania propozycji prezentacji i głosowanie, aby pomóc w wyborze ostatecznego programu i aby mieć wpływ na przebieg Polkadot Decoded.

Oddano ponad 100 000 głosów na ponad 200 propozycji. Wynikiem tych działań było dwudniowe, wielowątkowe wydarzenie z wykładami oraz warsztatami dla uczestników technicznych i tych mniej obeznanych.

Ponad 40 innowatorów związanych z Polkadot przedstawiło ważne tematy związane z blockchain: DeFi, NFT, IoT, tożsamość, prywatność itd. Wśród najważniejszych punktów programu znalazła się rozmowa z założycielami firmy Polkadot: Gavinem Woodem oraz Robem Habermeierem.

Polkadot Decoded – wideo

Poniżej znajdziecie 37 filmów z nagraniem najważniejszych punktów konferencji. Łącznie jest to kilka godzin materiału, mnóstwo wiedzy, ciekawostek i ciekawych opinii doświadczonych prelegentów.

Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Sprawdź też poniższe wpisy

Skomentuj