FEG Token. Co to jest i o co tyle szumu?

FEG Token

Nie będę ukrywał: FEG mam w trybie HODL właściwie od samego początku jego istnienia i widząc społeczność skupioną wokół tego projektu cieszę się, że mogę być tego częścią. Dzisiaj chciałbym Wam trochę przybliżyć FEG.

Czym jest Token FEG?

FEG jest tokenem działającym na dwóch protokołach: Ethereum oraz Binance Smart Chain (BSC). Maksymalna podaż to 100 biliardów, a kapitalizacja rynkowa (market cap) to ok. 700 000 000 USD. FEG chce zmienić strukturę DeFi, koncentruje się na przekształceniu i rozwoju zdecentralizowanych finansów. To bardzo solidny system, który już niedługo doczeka się V2, co znacząco może wpłynąć na cenę tokena. Główny celem FEG jest stworzenie zdecentralizowanej sieci transakcyjnej.

FEg jest tokenem deflacyjnym. Od każdej transakcji 1% trafia do HODLerów, a 1% jest spalany, co zmniejsza podaż i docelowo zwiększa cenę.

Ile kosztuje FEG?

W momencie pisania artykułu cena FEG wynosi 0,000000016639082 USD (Ethereum) oraz 0,000000016863939 USD (BSC).

Gdzie kupić token FEG?

W zależności od tego, czy chcesz zapłacić ETH, czy BNB, Token FEG można kupić na PancakeSwap (BNB) lub na Uniswap (ETH), a także na giełdzie stworzonej przez twórców FEG: FEGex. Linki do wszystkich giełd oraz adresy kontraktów znajdziesz na fegtoken.com.

FEG – więcej informacji

Więcej informacji o tokenie i całym ekostystemie znajdziesz na wspomnianej wyżej stronie oraz w FAQ. Zajrzyj TUTAJ.

Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Sprawdź też poniższe wpisy

Skomentuj