Celsius Network – pasywny dochód i tanie pożyczki za KRYPTO

Celsius Network - pasywny dochód i tanie pożyczki FIAT za KRYPTO

Zapewne wielu z Was szukało kiedyś sposobu na dochód pasywny. Niby wszyscy piszą i mówią, że nie jest to zbyt trudne do osiągnięcia, ale z doświadczenia wiem, że dochód pasywny wymaga pewnego wkładu. Na przykład finansowego. A jest to dla wielu osób przeszkoda w rozpoczęciu przygody z pasywnym zarabianiem. Program, który chcę przedstawić, nazywa się ✔️ Celsius Network.

Celsius Network – co to jest?

To dosłownie kombajn z wieloma możliwościami, świetnym portfelem, możliwością zarabiania za staking i pożyczania USD lub Stablecoin na bardzo korzystnych warunkach.

Kryptowaluty a dochód pasywny

Lata temu dochód pasywny wyglądał zupełnie inaczej niż obecnie, nie chciałbym więc rozpisywać się na ten temat. Chcę za to przedstawić sposób, który osobiście sprawdziłem. Sposób na pasywne zarabianie za samo przetrzymywanie kryptowalut w portfelu. To taki trochę staking, ale połączony z możliwością uzyskania pożyczki w FIAT bez badania zdolności kredytowej, składania wniosków, podpisywania umów i czekania na zgodę. O tym za chwilę, wróćmy do pasywnego zarabianie dzięki kryptowalutom.

Celsius Network daje swoim użytkownikom możliwość pasywnego zarabiania za samo przechowywanie kryptowalut w ich portfelu. Brzmi prosto, prawda? I takie to w rzeczywistości jest. Celsius Network gwarantuje nawet 17% zysku rocznie w zależności od przechowywanej w portfelu monety. Przyjrzyjmy się przykładowym stawkom ROI.

  • Ethereum (ETH) – 6.35%
  • Bitcoin (BTC) – 5.10%
  • DAI (DAI) – 13.30%
  • Tether (USDT) – 13.30%
  • Dash (DASH) – 6.92%
  • Chainlink (LINK) – 5.66%

Wszystkie kwoty rocznego zysku procentowo znajdziecie na stronie ✔️ Celsius Network. Wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze? Jeżeli zamierzacie zamrozić swoje monety np. na rok, nie musicie czekać całego roku, aby otrzymać swój procent, nagrody są mianowicie naliczane co tydzień, więc regularnie będziecie mogli kontrolować swoje zyski i możecie także odmrozić środki w dowolnej chwili, jeżeli będziecie ich potrzebowali. Ale z drugiej strony może nie być takiej potrzeby, bo Celsius ma też innąciekawą ofertę.

Pożyczki za kryptowaluty

Wyżej wspominałem, że możecie w Celsius otrzymać pożyczkę gotówkową bez badania zdolności kredytowej, bez składania wniosków, oświadczeń o dochodach, zeznań podatkowych, zestawień księgowych. Nie potrzebujecie nic poza monetami w portfelu. Na podstawie ich ilości jest podawana kwota, którą możecie pożyczyć od ręki na dogodnych warunkach, o wiele bardziej korzystnych niż w banku. Poważnie. Proces jest bardzo prosty. Pieniądze (np. USD lub Stablecoin) możecie pożyczyć z poziomu aplikacji mobilnej. Podajecie żądaną kwotę i wybieracie walutę, która ma posłużyć za zabezpieczenie kredytu. Podajecie konto do wypłaty i tyle. Kasa zaraz się na nim pojawi.

Oprocentowanie pożyczki można zmniejszyć blokując na jej zabezpieczenie wyższą kwotę kryptowalut. Pożyczkę spłacacie wg harmonogramu lub wcześniej, jeżeli macie na to ochotę. Wcześniejsze zamknięcie pożyczki nie wiąże się z żadną karą. Musisz jednak być na bieżąco z płatnościami odsetek.

Można się tutaj rozpisywać, ale najlepszym wyjściem będzie po prostu odwiedzenie ich strony ✔️ Celsius Network, sprawdzenie sekcji FAQ, obejrzenie filmików instruktażowych itp.

Celsius Network - pasywny dochód i tanie pożyczki FIAT za KRYPTO
Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Sprawdź też poniższe wpisy

Komentarze (1)

[…] to tak naprawdę nie posiadasz walut w nim przechowywanych. Małym wyjątkiem jest pasywny dochód za tzw. staking, ale to także wiąże się z ryzykiem utraty środków, […]

Skomentuj