CEEK VR ROADMAP – plany na 2022, informacje dla inwestorów

CEEK roadmap 2022

CEEK ROADMAP 2022

O platformie wirtualnej rzeczywistości/społeczności/metaverse pisałem wczoraj, dzisiaj chciałbym przedstawić plany rozwoju na ten rok. Będzie działo się dużo ciekawych rzeczy, warto dokładnie się im przyjrzeć, szczególnie, gdy należycie do inwestorów CEEK. Przeanalizujemy roadmap na rok 2022. Świat ogarnął szał na punkcie metaverse. Szacuje się, że metaverse jest rynkiem adresowalnym o wartości 8 bilionów USD! Tak przynajmniej sądzi Morgan Stanley:

Morgan Stanley sees the metaverse as an US$8 trillion addressable market which is likely to become the “next generation social media, streaming and gaming platform”.

Dostęp do CEEK Metaverse można uzyskać za pomocą zestawów gogli VR, takich jak Oculus, HTC Vive i autorskiego zestawu mobilnego VR CEEK, a także na stronie ceek.com.

Partnerstwa CEEK

CEEK jest obecnie partnerem Meta Oculus, Apple oraz Microsoft. Partnerstwa te umożliwiają platformie przede wszystkim przyspieszenie wzrost liczby użytkowników. W sprzedaż produktów CEEK są zaangażowani partnerzy strategiczni i sklepy detaliczne, a giełdy kryptowalutowe (np. Gate.io czy KuCoin) oferują użytkownikom możliwość nabycia tokenów $CEEK.

INTEGRACJE

Integracje partnerów CEEK pozwalają na automatyzację i ułatwienie połączenia się z użytkownikami na całym świecie. CEEK zintegrował już kilka mobilnych rozwiązań finansowych, które umożliwiają użytkownikom z dowolnego miejsca dostęp do rozwiązań platformy w dowolnym czasie i właściwie na dowolnym urządzeniu (PC, laptop, urządzenia mobilne z Android i iOS). Celem integracji Binance Smart Chain (BSC) w CEEK VR Metaverse jest zmniejszenie kosztów transakcji, szczególnie w przypadku mikropłatności za wykorzystanie i korzystanie z treści strumieniowych. Pozwala to na sporą optymalizację kosztów przy zakupach na niższe kwoty. Podczas rejestracji na platformie portfel BSC jest automatycznie przypisywany do konta użytkownika. Ten może wtedy przelać CEEK na swoje konto lub kupić $CEEK do wykorzystania podczas przyszłych transakcji. Alternatywnie użytkownicy mogą łączyć się przez portfele Metamask lub TrustWallet.

NFT Marketplace i sprzedaż działek

CEEK City to miejsce, gdzie użytkownicy będą mogli nabyć wirtualną ziemię. Posiadacze tokenów, tzw. Ceekers będą mogli budować i zarabiać na nich, a także wyrażać się na różne sposoby dzięki opcji personalizacji. Działki CEEK to NFT, które pomagają zweryfikować własność w wirtualnym świecie. Niewymienne tokeny CEEK (NFT) są w standardzie ERC-721. Użytkownikom zostaną udostępnione narzędzia, które umożliwią wynajmowanie, budowanie i zaludnianie działek w CEEK City, a to pomoże dalej zwiększyć wartość działki.

CEEK META OCULUS 3.0

Badania wskazują, że do 2025 r. wartość rynków wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości wzrośnie do prawie 600 miliardów dolarów. Przewiduje się, że ponad 100 milionów Amerykanów zostanie pierwszymi użytkownikami VR jeszcze w tym roku. Korzystanie z gogli VR stale rośnie, a Meta Oculus odgrywa tutaj wiodącą rolę, przede wszystkim dzięki ilości aktywnych użytkowników. Zapewne wiecie, że Facebook to teraz Meta. Inwestują oni ogromne kwoty w metaverse. Bez wątpnienia zaangażowanie Meta w metaverse przyspieszyło rozwój całej branży. Celem CEEK jest pozostawanie w zgodzie z Meta w kwestii wprowadzania Web 3.0.

Imprezy i wydarzenia firmowe

CEEK VR Enterprise Events oferuje konferencje VR i narzędzia do współpracy dla firm i przedsiębiorstw. Globalny rynek wydarzeń odbywających się w wirtualnej rzeczywistości został wyceniony w 2020 roku na 94,04 mld USD. Oczekuje się, że w latach 2021–2028 wzrośnie ze skumulowanym rocznym wskaźnikiem wzrostu (CAGR) wynoszącym aż 23,7%. Widoczne jest zwiększone zapotrzebowanie na wirtualne szkolenia, współpracę zdalną i komunikację. CEEK ma na celu oferowanie konferencji VR i narzędzi do współpracy dla firm za pośrednictwem Microsoft Marketplace.

Aktualizacje w toku

CEEK wprowadziło już wiele aktualizacji i usprawnień, np.: nowy interfejs użytkownika na iOS i Androida, subskrypcje kanałów i wykonawców, niestandardowy kod na iOS, aby kontynuować obsługę VR na Apple iOS. W toku są natomiast następujące aktualizacje:

  • obsługa wszystkich płatności za pomocą Binance Smart Chain – BEP20,
  • CEEK Native Player,
  • bezpośrednie wiadomości i czat głosowy dla awatarów,
  • wielostrumieniowe transmisje na żywo,
  • zaktualizowane słuchawki CEEK VR 4D,
  • i inne.

CEEK bez wątpienia jest bardzo ważnym graczem w rozwoju metaverse. Platforma oferuje prostą w obsłudze aplikację dostępną na różnych urządzeniach. Partnerzy CEEK, jak np. Universal Music, to dostęp do największych nazwisk w branży muzycznej. Moim zdaniem warto jest mieć to wszystko na uwadze, szczególnie jeśli, podobnie jak ja, interesujesz się rozwojem metaverse.

Powyższy wpis powstał na podstawie oficjalnej publikacji CEEK na medium.com. Wpis ten jest także źródłem grafik.

https://ceek.medium.com/ceek-vr-2022-roadmap-74041a9d22b8

5/5 - (Ocen: 1)
Zastrzeżenia prawne
Serwis KryptoNowosci.pl ani w całości ani w części nie stanowi „Rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Sprawdź informacje na stronie Zastrzeżenia prawne.

Sprawdź też poniższe wpisy

Komentarze (1)

Zapowiada się bardzo ciekawie! Warto obserwować ten projekt.

Skomentuj